O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
FALCO Botník Realty 53,8 cm černý
Předsíň je vizitkou celého domova a botník Realty se postará o to, aby ten první dojem byl naprosto perfektní. Skvěle zapadne do moderního interiéru a udělá spoustu parády, i když doma nemáte moc místa nazbyt. Zapomeňte na chaos a rozházené boty hned u dveří. Realty totiž skrývá dvě praktické výklopné přihrádky, díky kterým budete mít v obuvi konečně dokonalý přehled. Samotná konstrukce je vyrobená z kvalitního lamina, které botníku zajišťuje skvělou stabilitu a dlouhou životnost. Jeho povrch v matně černé barvě dodává nábytku moderní, až lehce industriální nádech. Tento materiál navíc hravě odolá běžnému opotřebení a potěší vás i extra snadnou údržbou. U botníku Realty si navíc můžete vybrat jeho finální vzhled. Součástí balení jsou dva zcela odlišné typy úchytek. Pokud preferujete hřejivější a více chic vzhled, můžete zvolit stylová kožená poutka, která černému laminu dodají zajímavý materiálový kontrast. Jestli ale raději zůstáváte u klasiky, stačí namontovat tradiční úchytky, které podtrhnou jeho jednoduchý a nadčasový styl. Doplňte botník i dalšími kousky z této série: Botník REALTY 102,5 cm černý Šatní skříň Realty 150 cm se zrcadlem černá Specifikace produktu: Přehledné uspořádání obuvi Ideální do menších předsíní Dvě výklopné sekce Odolné laminované provedení Stabilní konstrukce Nenáročná údržba Možnost výběru úchytek
Cena: 3 185 Kč
| Dostupnost | do 31. 5. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | FALCO (43 produktů) |
| Série | Realty |
| Dekor | Bez určení |
| Design | Minimalistický |
| Dveře | Uzavřené |
| Hmotnost produktu | 20 kg |
| Materiál | Lamino |
| Počet párů bot | 8 |
| Počet polic | 4 |
| Povrchová úprava | Mat |
| Půdorys | Obdélníkový |
| Typ | Výklopný |
| Typ ukotvení | Na nožičkách |
| Hloubka | 24,6 cm |
| Šířka | 53,8 cm |
| Výška | 102,9 cm |
| Hmotnost | 20.00 kg |
| EAN | 5713035082969 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 175 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 214 |
Vybrané produkty
Botníky Černá Koupelnové skříňky Lamino Ment Nábytek Předsíň Real Rošt Šatní skříně Skříně Skříně ÚchytkyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 169 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 208 Kč |
| GLS | 159 Kč |
| GLS na dobírku | 198 Kč |