O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
MultiGarden Skládací turistický stůl Foldix 60x40 cm dub
Skládací turistický stůl Foldix využijete při kempování, na chalupě, během pikniků v přírodě nebo jako odkládací plochu při zahradním grilování. Mezi jeho hlavní přednosti patří maximální funkčnost a jednoduchost, což z něj dělá ideálního společníka pro všechny typy venkovních aktivit. Základem stolu je konstrukce vyrobená z lehkého, ale dostatečně pevného hliníku. Tento materiál byl zvolen záměrně, protože nepodléhá korozi a spolehlivě odolává nepříznivým venkovním vlivům, jako je vlhkost nebo ranní rosa. Hliníkový rám doplňuje horní deska v dubovém dekoru. Aby stůl pevně stál na nejrůznějších površích od trávy a písku až po terasovou dlažbu, je vybaven protiskluzovými koncovkami nohou. Vůbec největší výhodou stolu Foldix je však jeho skládací funkce, díky které ho během chvilky složíte do podoby malého kufříku o velikosti 40 x 30 x 6,5 cm. Díky těmto kompaktním rozměrům se stůl bez problémů vejde i do plně naloženého kufru auta nebo do úzkých úložných prostorů v karavanech a obytných vozech. Stůl je vybaven speciální pojistkou nohou, která spolehlivě brání tomu, aby se stůl během používání sám od sebe nechtěně složil. Díky tomuto bezpečnostnímu prvku je stolek maximálně spolehlivý i v situacích, kdy ho plně zatížíte až do hranice jeho celkové nosnosti, která činí 10 kg. Specifikace produktu: Ideální na cestování Možnost složení do malého a snadno přenosného kufříku Lehká hliníková konstrukce Vysoká stabilita na jakémkoliv povrchu Bezpečnostní zámek proti nechtěnému složení
Cena: 599 Kč
| Dostupnost | do 5. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | MultiGarden (155 produktů) |
| Materiál | Hliník |
| Materiál desky | Kov |
| Materiál nohou | Kov |
| Nosnost | 10 kg |
| Povrchová úprava | Mat |
| Rozkládání | Rozkládací |
| Hloubka | 40 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 49 cm |
| EAN | 5905817010899 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 135 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 174 |
Vybrané produkty
Cestování Emko Gril Grilování Matrace Nábytek Nice Piknik Postele Prostor Psací stoly Rošt Stolek StolyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 129 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 168 Kč |
| GLS | 119 Kč |
| GLS na dobírku | 158 Kč |