O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
Nástěnná polička VASAGLE AMELIA béžová
Elegantní polička vyniká svou praktičností. Skládá se totiž z otevřené police, háčků na oblečení, kloubouky, čepice a kolejnice, na kterou se dají zavěsit věšáky. Prostorná polička bude skvělou dekorací a navíc vám poskytne velké množství úložného prostoru. Materiál: dřevotříska, kov Rozměry: 60 x 30 x 31,7 cm Hmotnost produktu: 4 kg Nosnost police: 15 kg Nosnost každého háčku: 3 kg Nosnost kolejnice: 10 kg Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle.
Cena: 549 Kč
| Dostupnost | do 15. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Série | Vasagle |
| Dekor | Bez určení |
| Design | Moderní |
| Materiál | Kov |
| Montážní materiál | Ne |
| Nosnost | 15 kg |
| Nosnost háčku | 3 kg |
| Nosnost tyče na oblečení | 10 kg |
| Počet polic | 1 |
| Povrchová úprava | Mat |
| Provedení | Designové |
| Půdorys | Atypické |
| Typ | Kusové |
| Typ umístění | Nástěnné |
| Hloubka | 30 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 31,2 cm |
| Hmotnost | 3.80 kg |
| EAN | 6955880357185 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 125 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 164 |
Vybrané produkty
Béžová Dřevotříska Gant Nice Police Polička Prostor Regály Rošt Věšák Záclony Závěs ZávěsyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 119 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 158 Kč |
| GLS | 109 Kč |
| GLS na dobírku | 148 Kč |