Autronic Houpací křeslo AK-371 CRM2
Houpací křeslo AK-371 CRM2 je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Oživte svůj interiér stylovým křeslem v jemné krémové barvě. Kombinace příjemné látky a přírodních dřevěných noh dodává místnosti sofistikovaný vzhled. rozměry: 67 x 90 x 85 x 46 cm šířka sedu: 43 cm hloubka sedu: 46 cm látka/vzpěry z kovu/kaučukové dřevo barva: krémová/černá/přírodní ozdobné knoflíky na opěradle dodáváno v demontu Bez ohledu na to, zda ho umístíte do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice, křeslo AK-371 se snadno sladí s různými interiérovými styly.
Cena: 2 691 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2369 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | látka |
| Typ | houpací |
| Barva | krémová |
| Výška | 90 cm |
| Výška sedáku | 46 cm |
| Celková šířka | 67 cm |
| Otěruodolnost (Martindale) | 36000 |
| Šířka | 67 cm |
| Hloubka | 85 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hloubka sedu | 46 cm |
| Rozměr | 67x90x85 cm |
| Hmotnost | 12 kg |
| EAN | 8591957774127 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Černá Houpací křesla Křesla Látka Látky Ložnice Nábytek Nice VanyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |