O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
HALMAR Kancelářská židle Lafo šedá
Tato moderní kancelářská židle Lafo disponuje mechanismem TILT, pohodlnými područkami a pětiramenným křížem s kolečky, který zajišťuje stabilitu. Je čalouněná tkaninou v šedé a černé barvě. Je určena do běžného kancelářského prostředí, či domácností. Materiál: tkanina Rozměry: Výška: 113-121 cm Hloubka: 59 cm Šířka: 58 cm Výška sedu: 45-52 cm Nosnost: 100 kg
Cena: 2 879 Kč
| Dostupnost | do 9. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Bederní opěrka | Ne |
| Ergonomické | Ne |
| Hmotnost | 13.70 kg |
| Kolečka | Na kolečkách |
| Materiál nohou | Plast |
| Materiál sedáku | Textil |
| Maximální výška | 121 cm |
| Maximální výška sedu | 52 cm |
| Minimální výška | 113 cm |
| Minimální výška sedu | 45 cm |
| Nastavitelná bederní opěrka | Ne |
| Nosnost | 100 kg |
| Otočné | Ano |
| Područky | S područkami |
| Polohovací | Ne |
| S podnožkou | Ne |
| Typ | S opěrkou hlavy |
| Výškově nastavitelná opěrka hlavy | Ne |
| Vzhled | Konferenční |
| Hloubka | 59 cm |
| Šířka | 58 cm |
| Výška | 121 cm |
| EAN | 5905248123663 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 135 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 174 |
Vybrané produkty
Kancelářské židle Nábytek Rošt Šedé ŽidleMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 129 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 168 Kč |
| GLS | 119 Kč |
| GLS na dobírku | 158 Kč |