Casarredo Odkládací příruční stolek CAMUS bílá/marble
Odkládací příruční stolek je vyroben z kvalitního lamina o tl.18 mm hraněné PVC páskou, odolného proti poškrábání v kombinaci barev matná bílá/marble (černý mramor). Lze použít na výšku nebo na šířku jako stolek konferenční. Dodáváme v demontovaném stavu.
Cena: 1 430 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Casarredo (2217 produktů) |
| O výrobci Casarredo | Casarredo je značka, která přináší do vašeho domova kvalitní a stylový nábytek. S širokou nabídkou produktů od… pokračovat o Casarredo » |
| Materiál | laminové |
| Barva | bílé | černá |
| Výška | 60 cm |
| Šířka | 35 cm |
| Celková šířka | 35 cm |
| Hloubka | 29,5 cm |
| Hmotnost | 7.3 kg |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Asko Casa Marble Stolek StolyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |