O prodejci Alax.cz
Benefity prodejce Alax.cz
- ✭ SLEVA 200 Kč na 1. nákup
- ✭ SLEVA 5 % za členství na další nákupy
- ✭ VIP zákaznický servis
- ✭ Věrnostní odměny a kredity na další nákup
- ✭ Zboží ve slevě na Alax.cz
- ✭ Novinky na Alax.cz
THONET - Barový stůl 1828
Elegantní barový stolek 1828 Nezbytný na každou slavnost Plánujete větší oslavu nebo konferenci s rautem? Stůl 1828 s podnoží z nerezové oceli a deskou z bukového dřeva, nebo na přání z laminátu je přesně to, co k tomu potřebujete. Má dokonalý design a přitom je moderní a elegantní. Jak si zařídit home office? Práce z domova nabývá na stále větší popularitě, přesto ale spousta lidí netuší, jak si takovou domácí pracovnu zařídit. Proto jsme si pro vás připravili několik tipů a rad, díky kterým budete během home office stejně produktivní jako v kanceláři.Designové poklady Thonet Hledáte do svého interiéru designové kousky, které budou lahodit oku a zároveň budou neskutečně pohodlné? Pokud ano, je tu Thonet, výrobce neobyčejných a při tom velmi pohodlných kousků. Thonet je dnes, tak jako v minulosti, považován za průkopníka designu světového nábytku. Thonet je výrobcem mnoha druhů židlí jak z trubkové oceli, tak z ohýbaného dřeva. Thonet představuje v mnohaleté cestě pevně stanovenou tradici inovací a kvality designů. Do jeho kolekcí patří produkty věhlasných současných architektů a designérů jako jsou Norman Foster, Erik Magnussen, Lievore / Altherr / Molina, Glen Oliver Low, Jehs & Laub. Prodlužte životnost nábytku Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek. Celková výška (mm): 1050 Hmotnost produktu (kg): 23 Počet kusů v balení: 1 Záruka (měsíce): 24 Rozměr / průměr stolové desky (mm): Ø 800 / Ø 900 / 800x800 / 900x900 Materiál: ocel, dýha/laminát Tloušťka desky (mm): 28
Cena: 31 109 Kč
| Dostupnost | do 22. 7. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Alax.cz |
| Výrobce | THONET (239 produktů) |
| O výrobci THONET | THONET je legendární výrobce nábytku, jenž se proslavil svým inovativním přístupem a kvalitním zpracováním. Od svého… pokračovat o THONET » |
| Výrobce | THONET |
| Celková výška (cm) | 105 |
| Záruka (měsíce) | 24 |
| Barva | Červená, Žlutá, Modrá, Bílá, Béžová, Šedá, Černá, Hnědá, Zelená, Vínová |
| Materiál - Podnož | Kov, Lakovaný |
| Materiál - Stolová deska | Dýha, Lamino/HPL |
| Barva dřeva | Buk, Dub, Jasan, Ořech |
| Provedení kovu | Lakovaný kov, Nerezová ocel |
| Typ stolu | Nerozkládací |
| Tvar stolu | Čtvercové, Kruhové |
| Typ podnože (stoly) | Centrální podnož |
| Šířka (stoly) | ±80 cm, ±90 cm |
| Délka (stoly) | ± 80 cm, ± 90 cm |
| Průměr (stoly) | ±80 cm, ±90 cm |