O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
Mondex Taburet WIKI 40x40x47 cm černý
Taburet WIKI si vás získá hned na první posezení! Tento designový kousek oživí každý interiér a okamžitě dodá prostoru osobitý nádech. Díky svému originálnímu oválnému tvaru působí jemně a moderně zároveň, přitahuje pozornost a přináší do místnosti svěží energii a vkus. Svou univerzálností perfektně zapadne do různorodých stylů, od vzdušných loftů a minimalistického japonského designu až po moderní klasiku nebo eklektická uspořádání. Kompaktní rozměry dělají z taburetu WIKI ideálního pomocníka i do menších prostor. Můžete ho využít jako sedátko, podnožku nebo mobilní doplněk k pohovce. Měkký látkový potah zajišťuje pohodlí při každodenním používání, kdežto lehká, ale pevná konstrukce umožňuje snadné přesouvání tam, kde je právě potřeba. Ať už zvolíte jeden kus, nebo si pořídíte rovnou dva pro zajímavou vizuální souhru, taburet WIKI vždy zaujme. Jeho černý odstín se snadno kombinuje s různými materiály i barevnými tóny v interiéru. Specifikace produktu: Nadčasové provedení Odolné a příjemné materiály Do jakéhokoliv aranžmá
Cena: 1 569 Kč
| Dostupnost | do 10. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | Mondex (749 produktů) |
| O výrobci Mondex | Mondex je značka, která přináší širokou škálu nábytku a bytových doplňků, jež jsou synonymem pro kvalitu, design a… pokračovat o Mondex » |
| Série | Taburety WIKI |
| Design | Moderní |
| Materiál | Dřevotříska, Tkanina |
| Nožičky | Bez nožiček |
| Půdorys | Oválné |
| Typ | Designové |
| Úložný prostor | Bez úložného prostoru |
| Vzor | Jednobarevné |
| Hloubka | 40 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Výška | 47 cm |
| Hmotnost | 4.30 kg |
| EAN | 5905771441111 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 125 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 164 |
Vybrané produkty
Prostor Rošt TaburetyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 119 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 158 Kč |
| GLS | 109 Kč |
| GLS na dobírku | 148 Kč |