O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
SONGMICS Poštovní schránka NOSTALGY antracitová
Poštovní schránka Nostalgy spojuje geometrické tvary, elegantní linie a výřezové proužky ve stříbrných a antracitově šedých odstínech, čímž vytváří okouzlující a moderní vzhled. Kombinace nerezové a práškově lakované oceli zaručuje vysokou kvalitu a odolnost vůči nepřízni počasí, ať už je to déšť, bouřky nebo intenzivní UV záření. Víko schránky má tichý mechanismus, díky čemuž je uzavírání tiché a plynulé. Průhledná okénka vás naopak informují o obsahu schránky, a díky držáku na noviny máte k dispozici i praktické místo pro vaše tiskoviny. Poštovní schránka je vybavena dvěma klíči, které umožňují snadné otevírání a bezpečné vyjímání pošty, časopisů nebo katalogů. Držák na noviny ve spodní části je otevřený na obou koncích, což zajišťuje snadný přístup k novinám. Díky kvalitním materiálům a promyšlenému designu je tato poštovní schránka ideální volbou pro každý domov. Poskytuje nejen funkčnost, ale i estetický prvek, který zaujme na první pohled. Prozkoumejte i další poštovní schránky z naší široké nabídky zde. Specifikace produktu: Kvalitní zpracování Tichý mechanismus zavírání schránky Průhledná okénka S držákem na noviny ve spodní části Se dvěma klíči
Cena: 989 Kč
| Dostupnost | do 9. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Hmotnost | 4.10 kg |
| Materiál | Nerez, Ocel |
| Půdorys | Hranaté |
| Výbava | S držákem na noviny, Uzamykatelná dvířka, S okénkem |
| Hloubka | 10,5 cm |
| Šířka | 37 cm |
| Výška | 37 cm |
| EAN | 0194343016627 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 125 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 164 |
Vybrané produkty
Asko Gant Nerez Noviny Poštovní Poštovní schránkaMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 119 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 158 Kč |
| GLS | 109 Kč |
| GLS na dobírku | 148 Kč |
| Zásilkovna | 70 Kč |
| Zásilkovna na dobírku | 109 Kč |
| PPL ParcelShop | 70 Kč |
| PPL ParcelShop s dobírkou | 109 Kč |