O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
SONGMICS Odpadkový koš s víkem Jordan 3x18 L stříbrný
Důmyslně navržený odpadkový koš JORDAN ve stříbrné barvě představuje elegantní spojení moderního designu a praktičnosti. Jeho jednoduché linie a stříbrná barva z něj činí atraktivní doplněk každé kuchyně, aniž by na sebe strhával veškerou pozornost. Tento koš je ideální volbou pro ty, kteří si cení nejen funkčnosti, ale také estetického dojmu. Tříkomorová konstrukce vám usnadní třídění odpadu a díky pedálovému mechanismu se při odstraňování odpadků obejdete bez dotýkání. Tato praktická funkce zajišťuje čistotu a pohodlí při každodenním používání. Nejenže tento koš napomáhá k ekologickému třídění odpadu, ale také šetří vaši energii a čas díky promyšlenému designu, který přináší skutečný komfort. Navzdory pevné kovové konstrukci si koš zachovává jemný a tichý chod díky speciálnímu mechanismu s tlumeným zavíráním víka. Takto zajištěný tichý a pomalý uzávěr víka přispívá k lepší atmosféře v kuchyni bez nežádoucího hluku. Je to opravdu koš, který zůstává nenápadně v pozadí, ale stále plní svou funkci s maximálním pohodlím. Praktické vyjímatelné vnitřní kbelíky jsou skvělým pomocníkem při údržbě čistoty. Stačí je jednoduše vyjmout, pokud sáček praskne nebo vypadne obsah, a díky rukojetím je manipulace snadná a pohodlná. Koš nabízíme také o objemu 2x30 L. Specifikace produktu: Moderní design Tiché dovírání víka Vyjímatelné nádoby Vhodné na třídění odpadu Kovová konstrukce Součástí 15 pytlů na odpadky
Cena: 2 905 Kč
| Dostupnost | do 16. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Série | Koše Jordan |
| Materiál | Kov |
| Objem | 3x18 L |
| Otevírání | Nožní pedál |
| Počet boxů | 3 boxy |
| Hloubka | 35,3 cm |
| Šířka | 62 cm |
| Výška | 54 cm |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 135 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 174 |
Vybrané produkty
Gant Kuchyn Kuchyně Nábytek Odpadkové košeMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 129 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 168 Kč |
| GLS | 119 Kč |
| GLS na dobírku | 158 Kč |