BRW Předsíňová stěna Nepo PPK - dub ušlechtilý/dub sonoma
Věšáková stěna Nepo Plus PPK - součástí stěny je odkládací police, tři stříbrné věšáky a šatní tyč z tvrzeného plastu. Rozměry stěny: š. 146 x v. 44 x h. 28 cm, Součástí stěny jsou tyto prvky: Zrcadlo - nedílnou součástí předsíně by mělo být také zrcadlo. Zrcadlo Nepo Plus má ideální rozměry v. 119 x š. 45 cm, Otevřená skříňka (box) - lehce přístupné odkládací místo o rozměrech š. 44 x h. 30 x v. 29 cm, Uzavřená skříňka - za otevíracími dvířky Vám bude k dispozici úložný prostor s rozměry š. 39 x h. 30 x v. 40 cm. Dvířka skříňky se otevírají vpravo. Úchytka je stříbrná z tvrzeného plastu, Zásuvka - praktická zásuvka by neměla chybět. Ke snadné manipulaci dopomáhají kovové pojezdy i stříbrná úchytka z tvrzeného plastu. Využitelné rozměry: š. 39 x h. 25 x v. 10 cm. Předsíňová stěna Nepo Plus je vyrobena z 1,6 cm silného lamina v dekoru dub ušlechtilý/dub sonoma. V nábytkové řadě Nepo Plus můžete vybírat také z dalších skvělých produktů ve stejném stylu a barevném provedení. Montáž zvládnete snadno, díky přiloženému montážnímu návodu. Dodáváno v demontu. Počet balíků: 2 bal. Rozměry balení: balík 1: d. 163 x š. 50 x v. 8 cm, balík 2: d. 43 x š. 41 x v. 3 cm.
Cena: 4 150 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | BRW (279 produktů) |
| O výrobci BRW | BRW je značka, která přináší moderní a stylový nábytek pro každý interiér. S širokou nabídkou produktů od postelí až po… pokračovat o BRW » |
| Materiál | laminové |
| Barva | hnědá | dub sonoma |
| Výška | 185 cm |
| Celková šířka | 90 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Hmotnost | 33.8 kg |
| FOFR | 368 |
| FOFR_COD | 418 |
Vybrané produkty
Alík Dub sonoma Komody Koupelnové skříňky Matrace Nábytek Ocet Police Postele Předsíň Předsíně Prostor Regály Rošt Skříně Skříně Skříňka Sono Věšák Zásuvka ZrcadlaMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |