O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
Mondex Fotorámeček ADI XI 10x15cm hnědý/černý
Stojící fotorámeček, vám umožní zobrazit vaši fotografii jedinečným způsobem. Pokud si chcete nechat na očích portrét milované osoby, domácího mazlíčka nebo jen vzpomínku na dovolenou, rámeček bude tou správnou volbou. Je vyrobený z odolného materiálu, a v kombinaci s moderním motivem, je ideální pro všechny interiéry zařízené v jakémkoli stylu.
Cena: 135 Kč
| Dostupnost | do 9. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | Mondex (748 produktů) |
| O výrobci Mondex | Mondex je značka, která přináší širokou škálu nábytku a bytových doplňků, jež jsou synonymem pro kvalitu, design a… pokračovat o Mondex » |
| Série | Adi |
| Počet fotografií | 1 |
| Rozměr fotografií | 10x15 cm |
| Rozměry | 25 x 20 x 2 cm |
| Umístění | Závěsné, Stojací |
| Hmotnost | 0.46 kg |
| EAN | 5902643394636 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 125 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 164 |
Vybrané produkty
Dekorace Emko Fotorámeček Obraz Obrazy RámečekMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 119 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 158 Kč |
| GLS | 109 Kč |
| GLS na dobírku | 148 Kč |