Halmar Čalouněné křeslo GLEN - béžová
Stylové relaxační křeslo GLEN v moderní béžové barvě je skvělou volbou pro každého, kdo hledá pohodlí i nadčasový design. Díky čistým liniím a neutrálnímu provedení snadno zapadne do různých interiérů. Křeslo je čalouněno příjemnou a odolnou látkou RAVEN, zatímco pevná kovová konstrukce v černé barvě zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost. Otočná funkce zvyšuje komfort při používání a ergonomicky tvarovaný sedák s opěradlem se postará o pohodlí i při delším odpočinku. Rozměry: 74 × 75 × 76 cm, výška sedu 43 cm Materiál: látka RAVEN / práškově lakovaná ocel Barva: béžová #24 Nosnost: 100 kg Otočné o 360 stupňů Pro ještě útulnější atmosféru doplňte křeslo stylovým kobercem z naší nabídky a vytvořte si dokonalé místo pro relaxaci. Dodávané v demontu.
Cena: 3 894 Kč
| Dostupnost | do 2. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Halmar (1135 produktů) |
| O výrobci Halmar | U polské značky Halmar máte jistotu, že je každý kus nábytku originál. Přesto mají její kolekce nezaměnitelný a… pokračovat o Halmar » |
| Materiál | látka |
| Požadované vlastnosti | nerozkládací |
| Typ | otočná |
| Barva | béžová |
| Výška | 76 cm |
| Výška sedáku | 43 cm |
| Šířka | 74 cm |
| Celková šířka | 74 cm |
| Hloubka | 75 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 17 kg |
| EAN | 5905248139817 |
| FOFR | 299 |
| FOFR_COD | 349 |
Vybrané produkty
Asko Béžová Koberce Koberce Křesla Látka Nábytek Vana VanyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |