O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
Signal Jednolůžková čalouněná postel Sierra 120x200 Bluvel 03 světle šedá
Jednolůžková čalouněná postel Sierra o rozměrech 120 x 200 cm působí mimořádně útulně, ale zároveň si zachovává moderní a čistý vzhled. Díky svému univerzálnímu designu se snadno začlení jak do současných minimalistických interiérů, tak i do klasicky laděných ložnic či studentských pokojů, kde vytvoří příjemné a harmonické zázemí pro každodenní odpočinek. Postel je oděna do jemné sametové látky Bluvel 03 v nadčasovém světle šedém odstínu, která je nejen příjemná na dotek, ale zároveň působí velmi elegantně. V kombinaci s dřevěnými nožkami v dekoru dubu vzniká vyvážený kontrast, který dodává celku přirozený a vkusný charakter. Vyšší provedení nožek navíc přináší praktický benefit v podobě snadného úklidu pod postelí. Dominantou postele je také vysoké čelo, které plní nejen estetickou, ale i praktickou funkci. Díky měkkému čalounění poskytuje ideální zázemí pro váš odpočinek mimo dobu spánku. Z postele se tak stává ideální místo pro klidné večery s knihou nebo líná víkendová rána se snídaní. Součástí balení je lamelový rošt, který se skládá z 21 pružných lamel. Ty jsou vsazeny do odolných plastových pouzder, což zajišťuje optimální rozložení váhy a správnou podporu matrace. O robustnosti celé konstrukce svědčí i nadstandardní nosnost 120 kg. Matrace není součástí balení, lze však použít jakýkoliv typ s rozměrem 120 x 200 cm, takže je možné přizpůsobit postel individuálním preferencím. Z naší nabídky vám můžeme doporučit pěnovou matraci Ergo, taštičkovou matraci Vasto nebo sendvičovou matraci Comfort. Specifikace produktu: Moderní a elegantní design Hebké sametové čalounění látkou Bluvel 03 Měkké čelo pro pohodlné opření Stabilní a pevná konstrukce Lamelový rošt Dodáváno bez matrace Rozměry: Celkové rozměry Šířka: 126 cm Hloubka: 213 cm Výška s čelem: 91 cm Další rozměry Výška nohou: 10 cm Výška bočnice: 18 cm Výška čela u nohou: 31 cm Instalační hloubka pro matraci: 5 cm
Cena: 6 125 Kč
| Dostupnost | do 14. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | Signal (525 produktů) |
| O výrobci Signal | Signal je značka, která se zaměřuje na výrobu kvalitního nábytku a bytových doplňků. V její nabídce najdete široký… pokračovat o Signal » |
| Série | Postele Sierra |
| Čelo | S čelem |
| Hmotnost | 35.30 kg |
| Materiál | Čalouněné, Masiv |
| Matrace | Bez matrace |
| Nosnost | 120 kg |
| Nožičky | S nožičkami |
| Počet lamel | 21 |
| Rošt | S roštem |
| Rozměry | 120x200 |
| Úložný prostor | Bez úložného prostoru |
| Výška s čelem | 91 cm |
| Hloubka | 213 cm |
| Šířka | 126 cm |
| EAN | 5904824410562 |
Vybrané produkty
Čalouněná postel Charakter Gant Látky Lina Matrace Nice Nože Postele Postele Rošt Šedé ÚklidMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| GEIS | 799 Kč |
|---|---|
| GEIS na dobírku | 838 Kč |