Autronic Barová židle AUB-X7015 YEL2
Barová židle s označením AUB-X7015 YEL2 kombinuje komfort sametové látky s pevnou kovovou podnoží v černém provedení. Sedák i opěradlo jsou čalouněné tmavě žlutou sametovou látkou, která nabízí příjemný povrch a decentní prošívání dodává židli jemný designový detail. Konstrukce nohou je tvořena stabilním kovovým rámem s praktickou opěrkou nohou, která zvyšuje pohodlí při sezení. Šířka sedu: 42 cm Hloubka sedu: 36 cm Výška sedu: 76 cm Rozměr nohy: 2,5x2,5 cm Max. nosnost 120 kg Židle nemá područky, což umožňuje snadné zasunutí pod barový pult. Dodávané v demontu.
Cena: 1 161 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Autronic (2384 produktů) |
| O výrobci Autronic | Autronic je značka, která se zaměřuje na design a kvalitu svých produktů. V nabídce najdete široký sortiment nábytku a… pokračovat o Autronic » |
| Materiál | kovové |
| Barva | Žlutá |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 102 cm |
| Výška sedáku | 76 cm |
| Šířka | 42 cm |
| Celková šířka | 42 cm |
| Hloubka | 46 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Rozměr | 42x102x46 cm |
| Hmotnost | 5.625 kg |
| EAN | 8591957781019 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Barové židle Látky Nábytek ŽidleMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |