Idea Matrace s potahem IDEA VISCO 80x200x15 cm M31
Provedení:Kvalitní matrace z paměťové pěn střední tuhosti (vrstva 4 cm) o rozměrech 80x200 cm. Výška matrace je 15 cm. Jádro matrace tvoří odolná RE pěna s dobrými ortopedickými vlastnostmi. Prodyšný potah je vyrobený ze dvou částí a díky tomu snímatelný. Prát jej můžete při teplotě 60 °C, což zaručuje optimální hygienu spaní. Tato matrace je vhodná pro všechny typy roštů. Doporučená nosnost do 130 kg.
Cena: 3 499 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Idea (954 produktů) |
| O výrobci Idea | Výrobce Idea přináší kvalitní nábytek z masivní borovice, který obohatí každý interiér. V nabídce najdete širokou škálu… pokračovat o Idea » |
| Záruka | 2 roky |
| Typ matrace | Paměťová pěna |
| Rozměr matrace/roštu | 80x200 |
| Výška | 15 cm |
| Celková šířka | 80 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Hloubka | 200 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hmotnost | 11 kg |
| EAN | 8591982666312 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Matrace RoštMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |