O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
SONGMICS Plyšový pelíšek pro psy Izzie šedý
Získejte pro svého chlupatého kamaráda luxusní spánek s šedým plyšovým pelíškem pro psy Izzie. Měkké, pohodlné, a navíc stylové! S měkkým PP polstrováním a nadýchaným plyšovým potahem poskytuje pelíšek vašemu čtyřnohému příteli optimální pohodlí pro kvalitní spánek. Nastává konec bojů o místo na pohovce. Tento pelíšek není jen obyčejný pelíšek. Můžete ho využít jako podložku pro psa samostatně nebo vložit do klece, přepravního boxu nebo na vyvýšený pelíšek. Ať už jste doma nebo na cestách, váš pes bude vždy ve stylu. Díky možnosti srolovat a snadno přenášet se stává podložka ideálním společníkem i při cestování autem. Dejte svému psovi luxusní zážitek z pohodlné jízdy. Spodní část pelíšku je vybavena protiskluzovými gumovými výstupky, poskytující bezpečné a stabilní místo pro všechny psy - od malých štěňat po starší mazlíčky. Díky omyvatelnému designu a možnosti praní v pračce je udržování pelíšku v čistotě hračkou. Vašemu psovi tak vždy poskytnete čistý a pohodlný spánek. Specifikace produktu: Všestranné využití Kvalitní materiál Moderní vzhled Plyšové zpracování Možnost praní v pračce
Cena: 625 Kč
| Dostupnost | do 21. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Hmotnost | 2.60 kg |
| Materiál | Plyš, PP výplň, Látka |
| Vhodný pro | Střední a velká plemena |
| Délka | 110 cm |
| Šířka | 73 cm |
| Výška | 10 cm |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 125 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 164 |
Vybrané produkty
Cestování MatraceMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 119 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 158 Kč |
| GLS | 109 Kč |
| GLS na dobírku | 148 Kč |