O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
SONGMICS Organizér na hodinky LUCLOCK černý
Organizér na hodinky Luclock je elegantním a pečlivě zpracovaným pouzdrem, které zajišťuje bezpečné uložení a prezentaci vaší sbírky hodinek. Vybraný polyuretan a precizní prošívání dodávají tomuto pouzdru hodinek nadčasový a luxusní vzhled. Sametové polštářky vytvářejí nejen esteticky příjemné prostředí, ale také slouží k tomu, aby udržely vaše hodinky ve správném tvaru a chránily je před poškozením a poškrábáním. Tato multifunkční krabička na hodinky není pouze o uložení hodinek, ale také o praktickém uspořádání příslušenství. Po odstranění polštářků můžete využít volný prostor pro cenné náramky a další šperky. Další výhodou tohoto organizéru je kovová spona, která umožňuje jeho snadné otevírání. Rovněž je krabička nejen praktická, ale i stylová, což ji činí skvělým tipem na dárek na výročí, promoci nebo pro každého, kdo ocení kvalitu a eleganci. Specifikace produktu: Kvalitní zpracování Černé provedení Pro 6 různých hodinek
Cena: 315 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Hloubka samotného boxu hodinek | 4,5 cm |
| Hmotnost | 0.80 kg |
| Materiál | Látka, Sklo, Kov, Dřevo |
| Šířka samotného boxu hodinek | 7,5 cm |
| Vzhled | Šperkovnice |
| Zrcadlo | Bez zrcadla |
| Hloubka | 11,2 cm |
| Šířka | 30 cm |
| Výška | 8 cm |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 125 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 164 |
Vybrané produkty
Gant Krabička Matrace Organizér Polštář Polštářky Postele Prostor Rošt VanyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 119 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 158 Kč |
| GLS | 109 Kč |
| GLS na dobírku | 148 Kč |