Halmar Otočné jídelní křeslo K588 - šedá
Otočné jídelní křeslo K588 přináší stylový doplněk do vaší jídelny. Příjemné čalounění z sametové látky je nejen příjemné na dotek, ale díky ozdobnému prošití do čtverců také vyniká esteticky. Kovová podnož se postará o patřičnou stabilitu a celočalouněný sedák zas o jedinečný pocit komfortu při sezení. rozměry: 55/60/89 cm výška sedu: 50 cm materiál: sametová látka/práškově lakovaná ocel barva: šedá HLR #21 rovné nohy (obdélníkový průřez) nosnost: 120 kg otočné 180° Dodáváno v demontu. Hledáte ideálního společníka, který by vkusně doplnil vaši domácnost? Otočné křeslo K588 je tu, stačí jen doplnit vhodným stolem z naší široké nabídky.
Cena: 1 625 Kč
| Dostupnost | do 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Halmar (1135 produktů) |
| O výrobci Halmar | U polské značky Halmar máte jistotu, že je každý kus nábytku originál. Přesto mají její kolekce nezaměnitelný a… pokračovat o Halmar » |
| Materiál | kovové |
| Styl | Moderní |
| Barva | Šedá |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 89 cm |
| Výška sedáku | 50 cm |
| Celková šířka | 55 cm |
| Šířka | 55 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 9.6 kg |
| EAN | 5905248136977 |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Asko Křesla Látka Látky Nábytek VanaMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |