Tempo Kondela Závěsné skládací křeslo SANAN - béžová
Závěsné křeslo SANAN je stylovým kouskem, který okamžitě zútulní váš domů, terasu či zahradu. Jeho elegantní kombinace měděného rámu, béžového ratanu a krémové látky na polštářích vytváří harmonický a moderní vzhled, který se hodí do každého interiéru i exteriéru. Křeslo je vyrobeno z odolné oceli a technického ratanu, které zaručují stabilitu a dlouhou životnost. Měkké polštáře vás obklopí pohodlím, jakmile sednete. Křeslo disponuje skládací konstrukcí, která umožňuje snadné složení a úsporu místa při skladování. Materiál: ocel/technický ratan/látka Rozměry (ŠxHxV): 105x105x195 cm Rozměr vajíčko (ŠxHxV): 91x59x110 cm Výška sedu: 48 cm Nosnost: 150 kg Voděodolné potahy - před praním je třeba vyjmout náplň a vyprat jen potah při teplotě do 40 °C. SANAN je ideální k odpočinku při knize, šálku kávy či jen tak při chvilce ticha. Dodáváno v demontu.
Cena: 3 970 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Tempo Kondela (2530 produktů) |
| O výrobci Tempo Kondela | Tempo Kondela je renomovaný výrobce nábytku, který klade důraz na moderní design, funkčnost a kvalitu materiálů. V… pokračovat o Tempo Kondela » |
| Materiál | kovové | umělý ratan |
| Typ | závěsné |
| Barva | béžová |
| Výška | 195.0 cm |
| Šířka | 105.0 cm |
| Celková šířka | 105 cm |
| Hloubka | 105.0 cm |
| Hmotnost | 26 kg |
| EAN | 33420204081838 |
| FOFR | 299 |
| FOFR_COD | 349 |
Vybrané produkty
Béžová Gant Křesla Látka Látky Matrace Nábytek Polštář Polštáře Postele Ratan Vajíčko Záclony Závěs Závěsná křesla Závěsná křesla ZávěsyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |