Casarredo Sada konferenčních stolků ERICH barva borovice
Sada 3 konferenčních stolků ERICH barvy borovice je v jednoduchém, ale praktickém provedení. Desky stolků jsou vyrobené z kvalitního LTD materiálu v barevném provedení borovice. Konstrukce stolků je kovová, lakovaná elektrostatickou práškovou barvou odolnou vůči rzi a poškrábání. Využití najdou jako stolky odkládací, servírovací nebo i jako stolky na květiny. Rozměry stolků: 1. stolek: - šířka 35 cm - hloubka 45 cm - výška 46 cm 2. stolek: - šířka 40 cm - hloubka 45 cm - výška 49 cm 3. stolek: - šířka 45 cm - hloubka 45 cm - výška 52 cm Dodáváme v demontovaném stavu.
Cena: 1 110 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | Casarredo (2229 produktů) |
| O výrobci Casarredo | Casarredo je značka, která přináší do vašeho domova kvalitní a stylový nábytek. S širokou nabídkou produktů od… pokračovat o Casarredo » |
| Materiál | laminové | Kov |
| Barva | dekor borovice |
| Výška | 52 cm |
| Celková šířka | 45 cm |
| Šířka | 45 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Hmotnost | 8 kg |
| FOFR | 211 |
| FOFR_COD | 261 |
Vybrané produkty
Asko Borovice Casa Květiny Rošt Stolek Stolky Stoly VanaMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Česká Pošta | 122 Kč |
|---|---|
| ČP na dobírku | 172 Kč |
| PPL | 227 Kč |
| PPL na dobírku | 277 Kč |
| TopTrans | 416 Kč |
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |