O prodejci HouseLand.cz
Benefity prodejce HouseLand.cz
- ✭ Doprava nad 3 000 Kč ZDARMA
- ✭ Vrácení zboží do 60 dnů
- ✭ Dvouletá záruka i pro podnikatele
- ✭ Možnost pojištění zásilky
- ✭ Zboží ve slevě na HouseLand.cz
- ✭ Novinky na HouseLand.cz
- ✭ Zkušenosti a recenze s HouseLand.cz
Faro Flanelové povlečení Pure Flannel 007 220x200 cm + 2x 70x80 cm šedé/žluté
Toužíte po kvalitním spánku a nevíte, kde začít? Udělejte první krok a pořiďte si flanelové povlečení Pure Flannel, které promění vaši postel v dokonale útulné místo pro odpočinek. Měkký, hřejivý materiál vás příjemně obejme hned po ulehnutí a pomůže vytvořit prostředí, ve kterém se tělo i mysl skutečně uvolní. Balení obsahuje jeden povlak na přikrývku o rozměrech 220 x 200 cm a dva povlaky na polštáře o rozměrech 70 x 80 cm. Získá si vás svým elegantním designem s moderním geometrickým vzorem. Skvěle se hodí do minimalistických či skandinávských ložnic, ale díky své univerzálnosti přirozeně zapadne i do klasicky nebo moderně zařízeného interiéru. Povlečení z flanelové bavlny s gramáží 125 g/m² je vysoce ceněné pro své unikátní vlastnosti, které zajišťují maximální pohodlí a přispívají ke klidnému spánku. Jedná se o materiál, který je ideální pro chladnější měsíce, ale může se pochlubut i dalšími benefity. I přes svou hřejivost je totiž flanel prodyšný, velmi odolný a nenáročný na údržbu. Bezpečnost a šetrnost k pokožce potvrzuje certifikace OEKO-TEX® Standard 100, která zaručuje, že povlečení neobsahuje žádné škodlivé látky a je zdravotně nezávadné. Je vhodné pro jedince s citlivou pokožkou, děti i alergiky. Prohlédněte si kompletní nabídku povlečení Pure Flannel a najděte svého favorita. Specifikace produktu: Moderní motiv Kvalitní materiál Zapínání na zip Sada obsahuje: 1x povlak na přikrývku 220 x 200 cm 2x povlak na polštář 70 x 80 cm Pokyny pro údržbu: Doporučené praní při teplotě do 40 °C Nepoužívat bělidla a změkčovadla - zachováte tak stálobarevnost
Cena: 775 Kč
| Dostupnost | do 10. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | HouseLand.cz |
| Výrobce | Faro (696 produktů) |
| O výrobci Faro | Faro je značka, která přináší kvalitu a styl do každé domácnosti. Specializuje se na textilní výrobky, které zahrnují… pokračovat o Faro » |
| Série | Pure Flannel |
| Délka povlaku na peřinu | 200 cm |
| Délka povlaků na polštář | 80 cm |
| Gramáž materiálu | 125 g/m² |
| Materiál | Bavlněný flanel |
| Praní | 40 °C |
| Šířka povlaku na peřinu | 220 cm |
| Zapínání | Zip |
| Hmotnost | 1.98 kg |
| EAN | 5904541924397 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU | 125 |
| BALIKOVNA_NA_ADRESU_COD | 164 |
Vybrané produkty
Děti Flanelové povlečení Gant Látky Matrace Polštář Polštáře Postele Povlak na polštář Povlečení Rošt ŠedéMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| PPL | 119 Kč |
|---|---|
| PPL na dobírku | 158 Kč |
| GLS | 109 Kč |
| GLS na dobírku | 148 Kč |
| Zásilkovna | 70 Kč |
| Zásilkovna na dobírku | 109 Kč |
| PPL ParcelShop | 70 Kč |
| PPL ParcelShop s dobírkou | 109 Kč |