GüDE GMBH Güde GAR 960 T - zahradní traktor
• Zahradní traktor Güde je určený pro rychlé a efektivní sekání velkých trávníkových ploch bez námahy (únavy).
• Pohodlné sekání zahradních trávníků (pozemků) do 4000 m².
• Vybavení - funkce
• • sběr trávy do velkoobjemového koše (210 l) nebo její odhoz za traktor po nasazení deflektoru
• • převodovka s manuálním řazením 5 rychlostních stupnů vpřed a zpátečka( max.rychlost 8,7 km/hod)
• • 5stupňové nastavení výšky sekání
• • elektrické zapalování
• • oddělené (nezávislé) spouštění žacích nožů
• • 4taktní OHV motor
• • LED světlomety pro sekání za šera
• • posuvné sedadlo
• • parkovací brzda
• • široká pojezdová kola
• • tažné zařízení, vhodné k zapojení zahradního vozíku
• Příslušenství: nabíječka baterie, deflektor
Cena: 53 841 Kč
| Dostupnost | do 1. 6. 2026 |
|---|---|
| Prodejce | CeskaZahrada.cz |
| Výrobce | GüDE GMBH (455 produktů) |
| Výkon motoru | 8,2 kW • 11,2 HP |
| Otáčky motoru | 2800 min-¹ |
| Šířka záběru | 960 mm |
| Výška sekání | 35-75 mm |
| Objem sběrného koše | 210 l |
| Zdvihový objem válce | 452 cm3 |
| Typ traktoru | zahradní traktor |
| Druh pohonu | benzínový |
| Počet nožů | 2 |
| Objem nádrže | 5 l |
| Hladina akustického výkonu | 100 dB |
| Maximální výška sečení | 75 mm |
| Funkce mulčování | ne |
| Délka | 2380 mm |
| Šířka | 1050 mm |
| Výška | 1070 mm |
| EAN | 4015671576040 |
| DHL | 690,00 |
| DHL_COD | 725,00 |