Falco Kuchyňská linka Běla 240/240 bílá MAT
Kuchyňská linka Běla je vyrobená ve velmi oblíbeném venkovském stylu, který se hodí do kuchyně v paneláku i v rodinném domě. Tento styl má jedinečnou schopnost proměnit Vaši kuchyň v útulnou a zároveň funkční místnost, kde bude radost vařit i péct. Kuchyňská linka Běla nabízí dostatek úložného i pracovního prostoru. Všechny skříňky jsou samostatné, takže si je můžete sestavit tak, jak Vám to vyhovuje. Korpusy skříněk jsou vyrobené z lamina 18 mm s hranami ABS a dvířka jsou MDF 16mm. Všechny skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí balení je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii BEZ PRACOVNÍ DESKY, s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích. Pracovní desku lze dokoupit nad každou skříňku zvlášť podle její šíře. Vyobrazené spotřebiče, dřez, baterie, doplňky a dekorace nejsou v ceně. Rozměry vrchních skříněk-(šířka/výška/hloubka) zlevazávěsná 80 cm (80/58/30)závěsná 40 cm (40/58/30)závěsná 60 cm (60/58/30)závěsná 60 cm (60/40/30)Rozměry spodních skříněk-(šířka/výška/hloubka) zlevadřezová 80 cm (80/83/45)spodní 40 cm (40/83/45)spodní 60 cm (60/83/45)vestavná trouba 60 cm (60/83/56)
Cena: 19 015 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Materiál | laminové |
| Barva | bílé |
| Šířka | 240 cm |
| Celková šířka | 240 cm |
| Hmotnost | 180 kg |
| FOFR | 599 |
| FOFR_COD | 649 |
Vybrané produkty
Bonami Dekorace Doplňky Dřez Koupelnové skříňky Kuchyn Kuchyně Linka Nábytek Obraz Obrazy Pracovní Prostor Rošt Skříně Skříně Vany Váza Záclony Závěs ZávěsyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| Vlastní přeprava | DOPRAVA ZDARMA |
|---|---|
| Vlastní přeprava s dobírkou | 50 Kč |
| TopTrans | 836 Kč |
| TopTrans na dobírku | 886 Kč |