ROJA Květináč MAXI 100x50x40cm dřevěný
Velký, masivní, dřevěný květináč MAXI obdélníkového tvaru. materiál: borovice barva: přírodní, transparentní impregnace Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické asociální požadavky.
Cena: 1 940 Kč
| Dostupnost | Skladem |
|---|---|
| Prodejce | Atan.cz |
| Výrobce | ROJA (392 produktů) |
| Materiál | dřevěné |
| Barva | přírodní |
| Výška | 40 cm |
| Celková šířka | 100 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Hmotnost | 20 kg |
| EAN | 5905919012371 |
| FOFR | 299 |
| FOFR_COD | 349 |
Vybrané produkty
Borovice Květina Květináče VanyMožnosti dopravy a ceny
| Způsob dopravy | Cena |
| TopTrans | 416 Kč |
|---|---|
| TopTrans na dobírku | 466 Kč |