Produktové foto Artemide Artemide Nessino - designová stolní lampa, červená

O prodejci Světla24.cz

Logo prodejce Světla24.cz

Svetla24.cz je předním online specialistou na lampy a svítidla, který se vyvinul z malého garážového podniku na úspěšnou evropskou společnost s více než 5 miliony spokojených zákazníků. Nabízí široký sortiment světelných řešení, která dokážou…

Benefity prodejce Světla24.cz

  • ✭  Doprava nad 699 Kč ZDARMA
  • ✭  Extra sleva -11% od 2790 Kč téměř na vše s kodem VYPRODEJ
  • ✭  Vrácení do 50 dnů ZDARMA
  • ✭  Zboží ve slevě na Světla24.cz

Artemide Artemide Nessino - designová stolní lampa, červená

Úvod Světla Stolní lampy

Designová stolní lampa Nessino ve slavnostní "vánoční edici 2022 "Stolní lampa Nessino od společnosti Artemide je vhodná pro vánoční období a objevuje se ve speciální "vánoční edici 2022" ve slavnostní červené barvě. Design pochází od designéra Giancarla Mattioliho a skupiny Gruppo Architetti Urbanisti Città Nuova, která se od svého vzniku v okouzlujících 60. letech stala mezinárodní ikonou futuristického a demokratického designu a dnes je stále stejně módní jako tehdy.Karoserie je navržena ve tvaru hřibu a přesvědčí svými měkkými a jemnými liniemi. Stínidlo i podstavec jsou vyrobeny ze vstřikovaného polykarbonátu a jsou vyvedeny ve slavnostní červené barvě, díky níž lze svítidlo Nessino během adventního období bez námahy začlenit do jakékoli vánoční výzdoby a zajistit zbožné osvětlení v obývacím pokoji a jídelně mezi Otci Vánoc, anděly a tajnými Santy.Pod stínidlem se nacházejí čtyři patice E14, které lze osadit žárovkami podle vlastního výběru. Pro příjemné a útulné osvětlení výrobce doporučuje používat žárovky s teplým bílým světlem. Světlo těchto lamp působí útulně a vytváří domáckou atmosféru, která je ideální pro obytné místnosti, jako je obývací a jídelní část domu - zejména v období Vánoc. Díky půlkulatému stínidlu je světlo vyzařováno bez oslnění a nepřímo do okolí, čímž poskytuje příjemné dodatečné osvětlení.

Cena: 4 667 Kč

   Koupit na Světla24.cz

Slevový kód: CZ0224-FUF6005000

600 Kč sleva při nákupu nad 5000 Kč, platnost od 1. 2. – 31. 3. 2024.
Slevový kód není platný na značky, které jsou vyloučeny ze slevového kódu.

Dostupnost do 1. 6. 2024
Prodejce Světla24.cz
Výrobce Artemide  (624 produktů)
O výrobci Artemide Italská svítida Artemide patří více než 50 let ke světové špičce. Oblíbí si je téměř každý, a to díky jejich… pokračovat o Artemide »
EAN 8052993101488

Vybrané produkty

Lampy Osvětlení Stolní lampa Světlo Vánoční Žárovka Žárovky