Produktové foto Samolepka na zeď 120x120 cm Sunrise and Olive Branch – Ambiance

O prodejci Bonami.cz

Logo prodejce Bonami.cz

Bonami je dynamický a inspirativní obchod, který přináší jedinečný výběr nábytku, bytových dekorací a módního příslušenství pro každý domov. Specializuje se na tvorbu atraktivního a pohodlného prostředí, kde každý kousek nábytku a dekorace odráží…

Benefity prodejce Bonami.cz

  • ✭  Doprava při objednávce nad 3 000 Kč ZDARMA (nevztahuje se na nadrozměrné zásilky)
  • ✭  Při registraci SLEVA 200 Kč na 1. nákup
  • ✭  Oddělené doručení zásilek za 49,- (zboží skladem bude odesláno ihned, produkty na objednání budou odeslány v další zásilce)
  • ✭  SLEVA za nasbírané kredity
  • ✭  Zboží ve slevě na Bonami.cz
  • ✭  Novinky na Bonami.cz
  • ✭  Zkušenosti a recenze s Bonami.cz

Samolepka na zeď 120x120 cm Sunrise and Olive Branch – Ambiance

Úvod Dekorace Nástěnné dekorace Samolepky na zeď

Dejte svému interiéru nový, moderní ráz s touto omyvatelnou samolepkou na zeď od značky Ambiance. Obdobně jako ostatní produkty od této značky se i tento kousek vyznačuje vysokou kvalitou, funkčností a snadnou instalací. To, že vám bude věrně sloužit dlouhá léta navíc potvzuje i belgická výroba. Jak na instalaci? Samolepka se skládá ze 2 jednotlivých kusů o rozměrech 60 x 140 cm, jejichž zadní stranu stačí pouze nastříkat vodou a následně umístit na zeď. Během několika prvních minut lze navíc samolepku bez obav přemístit.

Cena: 1 969 Kč

   Koupit na Bonami.cz

Dostupnost do 21. 5. 2024
Prodejce Bonami.cz
Výrobce Ambiance  (412 produktů)
O výrobci Ambiance Belgická značka Ambiance je už od roku 2008 specialistou na nástěnné samolepky. Nejčastěji jsou vyrobené z vinylu a… pokračovat o Ambiance »

Vybrané produkty

Samolepka