Prodejce Biano.cz – zkušenosti a recenze

Prodejce Biano.cz

Od roku 2015 je možné pořídit nábytek a bytové dekorace také přes Biano.cz. Jedná se o internetový srovnávač, který aktuálně funguje v 9 zemích včetně České republiky. Díky němu si zákazník může vybrat zboží od několika desítek známých prodejců nábytku. Zákazník je po výběru produktu ihned přesměrován na webové stránky prodejce.

Desítky prodejců na jednom místě

Biano dohromady integruje produkty různých e-shopů. Zaměřuje se pouze na online nakupování. K co nejlepšímu využití internetového obchodu používá umělou inteligenci či neuronové sítě. V nabídce zákazník nalezne především designové produkty. Mezi nejznámější inzerenty, které zde najdeme, patří Sconto, Okay, Bonami nebo 4home.

Zákazníci mohou zboží vyhledávat podle výrobců, typu nábytku a dalších parametrů. Ty mohou upravit přesně podle svých představ. Vyhledávat nábytek i doplňky lze také prostřednictvím obrázkům. Celý proces hledání usnadňuje umělá inteligence, která dává klientům na výběr vhodně doplňující se zboží.

Nákup je ulehčen umělou inteligencí a různými aplikacemi

Hlavním cílem Bonami je zákazníkům zkvalitnit a zjednodušit online nakupování nejen nábytku, ale také dekorací. Na základě této vize nabízí hned několik základních funkcí svého e-shopu. Mezi ně patří výběr nábytku podle fotografie aktuálně vybaveného prostoru, interaktivní návrhové studio a další.

Nábytek si zákazník Biano může vybrat podle aktuálního vybavení bytu. Není k tomu potřeba návštěvy žádného z designerů či architektů. Vybavit byt lze z pohodlí domova. Jednoduše stačí vyfotit například část obývacího pokoje. Prostřednictvím funkce visual search se zákazníkovi automaticky vygenerují vhodné dekorace nebo nábytek. A to přesně podle preferencí a také aktuálního vzhledu místnosti.

Navrhování domácnosti zdarma skrz virtuální studio

Další oblíbenou službou je i virtuální studio, ve kterém si může zákazník navrhnout jakoukoliv místnost či exteriér. Biano Studio funguje na základě umělé inteligence. Díky tomu lze vybrané dekorace či kusy nábytku do návrhu vložit, jako by byly skutečné.

E-shop funguje na předávání zkušeností a vybudování komunity

E-shop se snaží vytvořit komunitu zákazníků, kteří si navzájem pomáhají a radí. Jednotlivé produkty mohou být vybírány podle barvy. Zákazníci se mohou rozhodnout také podle recenzí a reálných fotek ostatních zákazníků. Díky tomu tak mohou na fotografiích vidět, jak skutečně vypadá produkt, který si chtějí objednat. Každý ze zákazníků si může vytvořit svůj vlastní profil. Ten lze využívat k označování produktů, svých preferencí či ke sdílení oblíbených položek s dalšími uživateli.

Vlastní parametry hodnocení produktů

Biano se snaží nabízet produkty bez ohledu na jejich kvalitu či cenu. Jde především o jejich prodej a spokojenost zákazníků. Samotné Biano si ale stanovuje i další parametry hodnocení.  Mezi ně patří například prodejnost zboží či CPC. Důležité ale také je, zda mají jednotliví prodejci produkt aktuálně na skladě a je tak možné jej pořídit ihned.

Recenze haní pouze občasné nepřesnosti informací na stránkách

Zákazníci jsou s Biano vcelku spokojeni. Někteří si stěžují na neaktualizované ceny. Zboží si lze vyzvednout na jedné z partnerských prodejen. Ty se nacházejí v Brně, Ostravě, Liberci a dalších velkých městech České republiky. Samozřejmostí je i doprava domů, která je od určité částky zdarma. Vše ale záleží na konkrétním prodejci. Ten určuje také pravidla vrácení zboží, odstoupení od smlouvy či reklamace.

Zprostředkovatel se širokou nabídkou nábytku i dekorací

Biano je internetovým srovnávačem, který vám nabídne velké množství nábytku i jeho doplňků. V těch může zákazník vybírat přesně podle svých kritérií a požadavků. Zákazník je při výběru automaticky přesměrován na poskytovatele zboží. Na Biano je informován o ceně i dostupnosti. Občas ovšem tyto informace neodpovídají skutečnosti.