Široký výběr světel se slevou Black Friday

K vybavení bytu neodmyslitelně patří různá světla a svítidla. Při jejich výběru je důležitý nejenom design. V potaz byste měli brát také to, jak jsou ekonomicky úsporné a jak vám vyhovuje jejich intenzita.

Kvalitní zboží i spousta slev

Z pohodlí domova si můžete vybrat světla právě u nás, ve firmě Světla24.cz. Jsme neustále rostoucí společností, na jejímž e-shopu najdete v prodeji více než čtyřicet tisíc kusů osvětlovací techniky. Díky našim dlouholetým zkušenostem vám nejen poradíme, ale také nabídneme pouze kvalitní zboží, které máme za léta praxe na našich zákaznících dokonale vyzkoušené. Protože jsme moderní společností, před Vánoci se vám snažíme nabídnout také spoustu slev. A to na na celý sortiment našeho zboží.

Stropní svítidla i křišťálové lustry

Žádná domácnost se neobejde bez klasických lustrů či stropních svítidel. Ty dokážou osvětlit celou místnost. To, v jaké intenzitě, pak záleží především na tom, kolika rameny lustry disponují. Pokud hledáte dominantní lustr, pak můžete sáhnout po křišťálu. Křišťálový lustr je luxusním nadčasovým doplňkem, který vydrží po dlouhé roky. Velmi populárními jsou v poslední době také bodová svítidla, která je možno rozmístit po celé místnosti. Při využití LED žárovek pak ušetříte na spotřebě elektrické energie.

Nejen ekonomická domácnost vám ušetří peníze

Právě šetření elektrické energie i méně časté nákupy jsou pro zákazníky motivací při snaze snížit své náklady. Mezi další, stále populárnější variantu šetření patří také inteligentní domácnost.

Inteligentní osvětlení domácnosti jednoduše napojíte na váš chytrý telefon. Pokud se stane, že jste zapomněli zhasnout, jednoduše světla přes telefon vypnete. V případě, že si naopak chcete rozsvítit ještě předtím, než odemknete vchodové dveře, na jedno kliknutí otevřete aplikaci a světlo zapnete. Jakékoliv svícení tak máte pod kontrolou na jednom místě.

Black Friday a slevy až 60 %

V oblasti úspor se nejedná pouze o použití výhodných LED světel či inteligentního osvětlení domácnosti, ale také o možnost využít našich slevových kuponů. V takovém případě totiž získáte kvalitní a luxusně vypadající světla i svítidla za nižší ceny než obvykle. Nakupovat designové osvětlení či vánoční dárky se tak nejvíce vyplatí právě v tomto období.

Součástí těchto kuponů jsou také každoroční listopadové slevy, které probíhají v rámci akce Black Friday. Díky této události máte možnost získat všechny naše lampy, svítidla i lustry za opravdu nízkou cenu. Užijte si vrcholné slevy a nákup pořídíte až o 60 % levněji. Vzhledem k tomu, že jsou v naší nabídce také luxusní světla, tato sleva se vám může opravdu vyplatit.