Prodejce Svetla24.cz – zkušenosti a recenze

Světla24 – více než 40 tisíc světel s různými slevovými akcemi

Světla24 je firma nabízející osvětlení do domácností, kanceláří, interiérů i exteriérů. V širokém portfoliu si vybere opravdu každý. Nachází se v něm nejen ty nejlepší značky z celého světa, ale také cenově dostupnější varianty světel.

Z nabídky tisíce světel si vybere každý

Na e-shopu firma nabízí více než 40 tisíc světel. Některé z nich jsou na skladě a okamžitě připraveny na expedování. Na jiné je potřeba několik dní či týdnů počkat. Firma se snaží vyjít vstříc svým zákazníkům. Pravidelně tak nabízí různé slevové kupóny a slevové akce, které dokážou snížit výslednou cenu nákupu až o několik procent. 

Nabízena jsou jak klasická svítidla, tak také kvalitní LED osvětlení, které má nižší spotřebu elektrické energie a dokáže ušetřit až 90 % nákladů na elektřinu. Mezi nejznámější značky osvětlení, které e-shop nabízí, patří Megaman, Axolight, Philips, Flos nebo Osram. Vybírat lze nejenom podle typu osvětlení a umístění světel do interiéru nebo exteriéru. Vaše cenové možnosti rovnou můžete určit také podle značky. E-shop má i kategorii pouze se zlevněným osvětlením. Je možné také uzavřít B2B obchod.

Garance nejlepší ceny na trhu

Světla24 zákazníkům garantují nejlepší cenu na trhu. To v praxi znamená, že pokud klient objeví stejné zboží za nižší cenu, firma mu tuto nižší cenu zaručí. Po zkontrolování pravosti nižší ceny zaměstnanci e-shopu zákazník zaplatí pouze nižší z cen. Musí se ovšem jednat o úplně stejný produkt, na který se aktuálně u konkurenta nevztahuje žádná slevová akce. Zároveň to musí být produkt, který má konkurenční firma na skladě a je tedy možné jej okamžitě zákazníkovi poslat.

Objednávky nad 699 Kč jsou s dopravou zdarma

Přes e-shop lze snadno zboží vrátit. Velmi často se tak děje ve chvíli, kdy si lidé objednávají špatné neodpovídající rozměry. Reklamace i vrácení podléhá nařízení zákonů. Reklamovat tak lze produkt nejpozději dva roky po obdržení. Firma má poté na vyřízení jeden měsíc. Zboží je přepravováno několika různými společnostmi. Mezi ně patří GLS, Gerb, Weiss a DPD. Objednávky nad 699 Kč včetně mají dopravu zdarma.

Nepříznivé recenze, ale i newsletter s pravidelnými slevami

Internetový obchod Světla24.cz nemá příliš kladné hodnocení svých zákazníků. Většina z nich by dokonce svůj nákup nikdy nezopakovala. Velká spousta zákazníků záporně hodnotí například komunikaci s dodavatelem. Často také zboží přišlo v porušeném stavu. Dovolat se reklamace ale bylo pro klienty velmi náročné. Délka dodání obvykle neodpovídá 3 – 6 dnům, které dodavatel uvádí.

Na e-shopu je možné vytvořit si klientský účet. Ten především urychluje uzavírání objednávek při nákupu zboží. Možné je také přihlášení k newsletteru. Na začátku je nabízena sleva 10 %. V pravidelných emailech jsou zasílány nejenom informace o aktuálních trendech. Často tyto emaily obsahují také různé slevové kódy nebo informace o slevových akcích.

Pokud vybíráte osvětlení do domácnosti nebo exteriéru, e-shop Světla24 vám nabídne nepřeberné množství světelných variant. Ty jsou často doplněny různými slevovými akcemi. Nejenže tak obdržíte kvalitní světla, ještě za ně zaplatíte méně. Protože ale zákazníci s firmou nejsou příliš spokojeni, měl by si každý nový zákazník udělat názor na práci e-shopu sám. Jisté ovšem je, že z více než 40 tisíc světel si zvládne to pravé vybrat každý z nás. A to jak osvětlení za pár stovek, tak i značková světla do interiéru i exteriéru.