Prodejce PrimaZidle.cz – zkušenosti a recenze

PrimaZidle.cz

Židle, kuchyňský nábytek a mnohé další najdeme na e-shopu PrimaZidle.cz. Ten funguje již od roku 2012. A to díky firmě ADK TRADE s. r. o.

Sklad s více než 3 tisíci kusů vlastních i cizích značek

Primazidle.cz je e-shop orientující se především na prodej kancelářských, konferenčních a jídelních židlí. V nabídce má ale také kancelářský nábytek či jídelní stoly. Vlastníkem primazidle.cz a také provozovatelem je na trhu více než 13 let působící firma ADK TRADE, s. r. o. Mimo různé značky e-shop nabízí také vlastní výrobu. A sice více než 40 různých modelů vlastních židlí značky ADK TRADE. Na skladě má firma neustále okolo 3 tisíc kusů židlí.

Nábytek různého cenového rozpětí

E-shop nabízí židle s cenovým rozpětím od cca 1490 Kč do 15 000 Kč. Jedná se tak o poměrně levný nábytek od různých výrobců. Vybírat lze podle barev nebo jednotlivých typů židlí a dalšího nábytku. Využít můžete také nabídku výprodeje, kde najdete zboží se slevou.

Vrácení používaného zboží není za plnou cenu

Firma se snaží co nejvíce vyhovět svým klientům. Díky tomu ve více než 85 % případů nabízí dopravu zdarma. Stejně tak je zdarma i vrácení zboží. A to vždy do 30 dnů od objednávky. Vrácení je sice možné, e-shop si ale garantuje možnost vrátit vám pouze částku 90% původní ceny. A to v případě, že bude nábytek například 2 až 3 týdny používán a bude tedy vidět jeho částečná amortizace. Záruka na většinu nábytku je prodloužena na 5 let. Kromě možnosti zboží objednat přes internetový e-shop, je možné využít také objednání telefonicky, emailem nebo poštou.

Doprava, montáž i vynesení nábytku do patra

Doprava je zdarma pouze tehdy, když nákup přesahuje 500 Kč. V opačném případě je přeprava hrazena zákazníkem. Její výše závisí na přepravci, pohybuje se ale okolo 90 Kč. Firma garantuje expresní dodání do 24 hodin. A to u 90 % všech svých objednávek. Ne vždy je to ale pravda. Informace o rychlosti dopravy jsou uvedeny u každého zboží zvlášť. Pokud firma zboží na skladě nemá, dodání se pohybuje okolo 2 – 4 týdnů. Vždy je o tom ale zákazník informován dopředu. Osobní odběr je po domluvě možný pouze ve Vysokém Mýtě. Využít lze i služeb montáže židlí. Cena této služby se pohybuje okolo 600 Kč.

E-shop rychle komunikuje a snaží se efektivně řešit problémy

Reklamace je možné provést přímo přes formulář na internetových stránkách nebo přes email. Zpravidla je reklamace řešena okamžitým dodáním nového dílu. Při nutnosti opravy celého kusu nábytku, je dodržována lhůta 30 dnů.

Na základě recenzí je pozitivně hodnocena komunikace e-shopu s klienty a také rychlé dodání. Občas si zákazníci stěžují na opožděné dodávky, neděje se to ale příliš často a vždy je vše ze strany e-shopu vhodně komunikováno. Nepříliš pozitivní bývá hodnocení kvality produktů. Opět se ale jedná spíše o jednorázové nedostatky. Celkově e-shop od hodnotitelů získává 4 -4,5 hvězdiček z 5. Přidanou hodnotu má infolinka, kterou lze využít každý všední den od 7 hodin ráno do 7 hodin večer. Podle recenzí je komunikace rychlá a profesionální.

Nedostatkem je chybějící věrnostní program či slevové kupóny

Kromě vlastní výprodejové akce primazidle.cz nenabízí žádné výhodné programy. Můžete se zaregistrovat, což vám umožní snadnější dokončení nákupu. Je zde také možnost přidávat jednotlivé produkty do kategorie oblíbených. Jedinou slevovou akcí je nábytek umístěný ve výprodeji.

Židle lze vybírat na základě hned několika kategorií. Mezi ně patří nejenom cena a materiál nebo barva, ale také nosnost židlí či jejich využití. Některé zboží je také nabízeno s prodlouženou zárukou. Podtrženo sečteno, primazidle.cz vám pomůže zpříjemnit sezení, žádnou nadstandardní péči ale od e-shopu nečekejte.