Naši dodavatelé designového nábytku a dekorací

Dovolte nám, abychom vám představili naše význačné dodavatele, z jejichž nabídky si u nás můžete vybírat. Jsou jimi:

Bonami

Jedná se o firmu, jež byla založena vcelku nedávno, konkrétně v roce 2012, přičemž její internetová prodejna specializující se na prodej nábytku, bytových dekorací a módního příslušenství byla spuštěna v roce následujícím. Nicméně již za tak krátkou dobu své existence stačila nejen své zákazníky přesvědčit o kvalitách nabízených produktů a služeb.

Její hlavní konkurenční výhoda spočívá v takzvaném emotional shoppingu, česky řečeno nákupu očima, což je marketingový technika, kdy je zákazníkovi umožněno rozhodovat se na základě inspirace a emocí namísto klasických parametrů (např. ceny, materiálu, …), jak tomu bývá pravidlem u jiných e-shopů.

4Home 

Tato společnost působí na českém trhu od roku 2004, tudíž během těchto let již dokázala získat bohaté zkušenosti v oblasti prodeje originálního a praktického zboží, přičemž škála jejího sortimentu je dosti rozsáhlá – od bytových dekorací přes vybavení kuchyně až po techniku na zahradu.

S počtem více než 500 000 zákazníků za rok se 4Home řadí mezi největší hráče na poli internetových obchodů nabízejících vybavení pro domácnost. Rovněž tento e-shop dosáhl na některá velmi dobrá umístění v prestižních anketách, jmenovitě například na třetí místo v soutěži ShopRoku v kategorii Dům a zahrada (2016) či 7.místa v soutěži Český Košík Roku (2017).

Butlers 

Jde o prestižní německou firmu, jejíž vznik se datuje do roku 1999, aktuálně provozující na 160 obchodů po celé Evropě, Českou republiku samozřejmě nevyjímaje, zde má 3 franchisové pobočky a rovněž i vlastní internetový obchod, kde dle svých slov nabízí nadčasový nábytek, stylové dekorace a doplňky.

Produkty této firmy patří mezi ty velmi kvalitní a zároveň i ty po designové stránce velmi dobře navržené a zpracované.