3D povlečení – Nevšední povlečení, které nenudí

Význam zkratky 3D asi není třeba sáhodlouze vysvětlovat, snad každý z nás se totiž alespoň jednou v životě setkal s pojmy jako jsou 3D kino nebo 3D tiskárna. Co už ale není tak všeobecně známo je, že krom nich se dá s tímto trojrozměrným formátem setkat i v oblasti lůžkovin, konkrétně si můžete obstarat 3D povlečení, jež se řadí mezi jedny z největších trendů, kterými si lze v současnosti zkrášlit ložnici.

Paleta nabízených vzorů je vskutku pestrá 

V obchodech lze sehnat povlečení s nespočtem 3D motivů a vzorů, jež zdánlivě vystupují z látky a vytváří tak tento zajímavý efekt. Ať už jste tedy milovníky motivů s přírodou, zvířaty či hvězdnou oblohou, tak si rozhodně přijdete na své, protože přesně tyto motivy můžete nalézt na našem e-shopu.

Samotnou kapitolou je pak povlečení s fototiskem, jež je určeno všem těm, kteří si potrpí na originalitu a jedinečný design, neboť toho se jim díky na něm umístěným unikátním fotografiím dostane měrou vrchovatou.

Výroba 3D povlečení má svá specifika 

K výrobě povlečení 3D se na rozdíl od těch klasických nepoužívají šablony, protože ty neumožňují dosažení kýženého 3D efektu. Při jejich výrobě se musí využívat jiné technologie, konkrétně té, kdy je barva nanášena na látku podle předem určené virtuální předlohy, s jejíž dopomocí lze pak převést požadovaný trojrozměrný vzor přímo na povlečení.

Kde si takovéto povlečení pořídit? 

Na našem e-shopu naleznete 3D povlečení z bavlny, která je velice šetrná k pokožce, příjemná na dotyk, savá a prodyšná. Díky těmto vlastnostem se vám bude v tomto povlečení spát doslova jako v bavlnce.

Rovněž si u nás můžete zakoupit i 3D povlečení z umělých příměsí, jež se primárně vyznačují vysokou hřejivostí, tudíž skvěle zahřejí a ani během těch nejchladnějších měsíců vám v nich nebude zima.

Najdete zde i povlečení 3D v akci, přičemž slevy dosahují až 70% a toto povlečení u nás seženete již za cenu startující na částce 249 Kč.